Rozariul 069
11 puncte Spre sistemul de loialitate
Preţ
55,51 RON incl. CUVĂ
Preț inițial
75,71 RON incl. CUVĂ
Vei salva
27 % (20,20 RON)
Cod produs
QD069
EAN
0731093448355
Rozariu cu mărgele acrilice seria QD069
Un rozariu foarte frumos, lungime 71cm + 19cm.
Potrivit pentru purtare la gât.
| Greutate | 0.014kg |
|---|---|
| Material | Aliaj de zinc |
| Culoare | auriu |
| Lungime | 71cm + 19cm |
| Dimensiunea mărgelei: | 6 mm |
| Altele: | Fără plumb ?i nichel |
Parametri
| Lungime | 71cm + 19cm |
|---|---|
| Culoare |
|
| Materiál | Zliatina zinku |
| Ostatné | Bezolovnatý a bez obsahu niklu |
| Veľkosť korálok | 6mm |
| Companie producătoare | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Reprezentantul producătorului în UE | EUREPSTAR GmbH |
| Adresa reprezentantului în UE | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE | eurep@eurep-gmbh.de |













