7 puncte Spre sistemul de loialitate
Rozariu cu mărgele de sticlă seria 479 roz închis
Un rozariu foarte frumos, lung de 70 cm.
Potrivit pentru purtat la gât.
Cruce: 40 mm x 22 mm
Mărgele: 8 mm
| Greutate | 0,028 kg |
|---|---|
| Material | Sticlă, Aliaj de zinc |
| Culoare | Mov |
| Lungime | 70cm + 15cm |
| Dimensiunea mărgelei: | 8 mm |
| Altele: | Fără plumb ?i nichel |
Parametri
| Lungime | 70cm + 15cm |
|---|---|
| Culoare |
|
| Materiál | Sklo, Zliatina zinku |
| Ostatné | Bezolovnatý a bez obsahu niklu |
| Veľkosť korálok | 8mm |
| Companie producătoare | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Reprezentantul producătorului în UE | EUREPSTAR GmbH |
| Adresa reprezentantului în UE | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE | eurep@eurep-gmbh.de |












