Rozariu cu perle aurii
12 puncte Spre sistemul de loialitate
Preţ
61,11 RON incl. CUVĂ
Preț inițial
72,93 RON incl. CUVĂ
Vei salva
16 % (11,82 RON)
Cod produs
ZDER002
EAN
0655390826046
Rozariu cu mărgele acrilice seria ZDER002
Un rozariu legat cu perle sintetice de culoare aurie. În partea de jos a rozariului se află o cruce a lui Iisus Hristos. Dacă dori?i, putem realiza ?i un rozariu personalizat în func?ie de mărgelele selectate de dumneavoastră. Se poate realiza un singur nume sau un nume cu numere per rozariu, în func?ie de tipul de mărgele.
Un rozariu foarte frumos, lung de 50 cm.
| Greutate | 0,014 kg |
|---|---|
| Material | Aliaj de zinc |
| Culoare | auriu |
| Lungime | 50cm |
| Dimensiunea mărgelei: | 6 mm |
| Altele: | Fără plumb ?i nichel |
Parametri
| Lungime | 50cm |
|---|---|
| Culoare |
|
| Materiál | Zliatina zinku |
| Ostatné | Bezolovnatý a bez obsahu niklu |
| Veľkosť korálok | 6mm |
| Companie producătoare | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Reprezentantul producătorului în UE | EUREPSTAR GmbH |
| Adresa reprezentantului în UE | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE | eurep@eurep-gmbh.de |














