Perie rotativă pentru cură?area co?ului de fum TURBO Premium® Anaconda - 3m
Perie rotativă pentru cură?area co?ului de fum TURBO Premium® Anaconda - 3m
Un sistem unic de perii pentru cură?area co?ului de fum, sub forma unei carcase durabile ?i flexibile în care se rote?te un ax de o?el. Acest ax se rote?te direct în carcasă, ceea ce nu creează frecare în timpul cură?ării. Cu ajutorul unei borma?ini reîncărcabile, axul din interior se rote?te u?or ?i la capăt oferă o for?ă de cură?are rotativă mare care rote?te capul. Sistemul de cap pentru Anaconda este identic cu cel al sistemului Turbo Premium PRO.
De asemenea, este posibilă conectarea capetelor - periilor sistemului Turbo Premium folosind un reductor, dar folosind un reductor.
Sistem Turbo Premium Anaconda:
- Potrivit atât pentru co?uri de fum metalice, cât ?i pentru co?uri de fum din cărămidă
- Potrivit pentru ?evi de diferite diametre ?i forme
- Potrivit pentru ?evi curbate
- Posibilitatea de a cură?a co?ul de fum de jos în sus sau de sus în jos
- Nu zgârie suprafa?a interioară a ?evii - accesoriu din nailon.
- U?or de utilizat ?i pute?i face lucrarea singur, spre satisfac?ia dumneavoastră
- Periile furnizate sunt necesare doar pentru a conecta capul periei ?i burghiul la celălalt sfâr?it
- Putere mare de cură?are
- În peria noastră de co? folosim tehnologie rezistentă la uzură ?i de lungă durată
Pachetul include:
1 buc - cap de cură?are nylon PRO - grund până la 45 cm - cură?are de la 10 cm la 45 cm din co? - T62-PRO
1 buc - ax - rota?ie internă cu prindere pe burghiu ax lung de 3 m, lă?ime de 2,3 cm
1 buc - Reduc?ie pentru capete de la TURBO PREMIUM PRO la TURBO Premium - capete - reduc?ie T67
1 buc - cheie pentru deconectarea accesoriilor Turbo Premium PRO
1 buc - ambalaj pentru setul TURBO Premium Anaconda
Sistemul TURBO Premium Anaconda poate fi aplicat pe capetele sistemului TURBO Premium PRO.
Perie rotativă de cură?are a co?ului de fum TURBO Premium® Anaconda
Cură?are convenabilă direct prin inser?ia ?emineului sau prin orificiul co?ului de fum
Perie cură?ă orice formă de co? de fum, diametru al co?ului de fum ?i canal de fum
Aparatul nostru de cură?are este universal ?i potrivit pentru co?uri de fum cu un diametru de min. 100 mm - max. 400 mm.
De asemenea, pute?i cură?a păr?ile problematice ale co?ului de fum ?i ale canalului de fum cu o perie
Poate face fa?ă diferitelor curburi, denivelări sau diametre ale co?ului de fum ?i ale canalului de fum.
Perii din nailon nu distrug ?i nu deteriorează co?ul de fum sau canalul de fum
Îl pute?i utiliza atât în co?uri de fum din o?el inoxidabil, cât ?i în co?uri de fum din cărămidă.
Perie rotativă poate fi conectată cu u?urin?ă la o borma?ină
Perie rotativă func?ionează prin conectarea tijei la orice borma?ină electrică.
| Tip | Čistiaca sada, Kefa |
|---|---|
| Lungime | 3m |
| Priemer | od 100mm do 450mm |
| Systém upínania | TURBO Premium PRO |
| Určenie | Univerzálne, Decht, Sadze |
| Producător | Turbo Premium Anaconda |
| Šírka | 2,3cm |
| Companie producătoare | Taizhou Sunnily New Energy Technology Co., Ltd |
|---|---|
| Adresa | Čína NO.660 QIUTAO ROAD,HANGZHOU,ZHEJIANG PROVINCE HANGZHOU 310016 |
| sales@sunnily.com | |
| Reprezentantul producătorului în UE | VAT SPEED SL |
| Adresa reprezentantului în UE | Španielsko Calle Antonio Salvador N99.1 Madrid 28026 |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE | services@vatspeed-eu.com |











