Rotirajuća četka za čišćenje dimnjaka TURBO Premium® Anaconda - 3 m
Rotirajuća četka za čišćenje dimnjaka TURBO Premium® Anaconda - 3 m
Jedinstveni sustav četki za čišćenje dimnjaka u obliku izdržljive i fleksibilne ljuske u kojoj se okreće čelična osovina . Ova osovina se okreće izravno u ljusci, što ne stvara trenje tijekom čišćenja. Uz pomoć punjive bušilice, osovina iznutra se lako okreće i na kraju pruža visoku rotacijsku silu čišćenja koja okreće glavu. Sustav glave za anakonu identičan je Turbo Premium PRO sustavu.
Također je moguće spojiti glave četkica Turbo Premium sustava pomoću reduktora.
Turbo Premium Anaconda sustav:
- Pogodno za metalne i ciglene dimnjake
- Pogodno za pećnice različitog promjera i oblika
- Prikladno za zakrivljene cijevi
- Mogućnost čišćenja dimnjaka od dna prema vrhu ili od vrha prema dnu
- Ne grebe unutarnju površinu cijevi - najlonski nastavak.
- Jednostavan koristite i sami obavljajte posao na svoje zadovoljstvo
- Isporučuje se s velikom glavom četke, samo je spojite na drugi kraj i bušilicu
- Velika moć čišćenja
- U našoj četki za dimnjak Koristimo tehnologiju otpornu na habanje i dugotrajnu upotrebu
Paket uključuje:
1 kom - najlonska glava za čišćenje PRO - temeljni premaz do 45 cm - čišćenje dimnjaka od 10 cm do 45 cm - T62-PRO
1 kom - osovina - unutarnja rotacija s bušilicom, duljina 3 m, širina osovine 2,3 cm
1 kom - Redukcija za glave s TURBO PREMIUM PRO na TURBO Premium - glave - T67-redukcija
1 kom - ključ za odspajanje Turbo Premium PRO nastavaka
1 kom - navlaka za TURBO Premium Anaconda set
TURBO Premium Anaconda sustav može se primijeniti na glave TURBO Premium PRO sustava.
TURBO Premium® Anaconda rotirajuća četka za čišćenje dimnjaka
Praktično čišćenje direktno kroz kamin ili kroz otvor dimnjaka
Četka čisti bilo koji oblik dimnjaka, promjer dimnjaka i promjer dimnjaka
Naš čistač je univerzalan i prikladan je za dimnjake promjera od min. 100 mm do maks. 400 mm.
Problematične dijelove dimnjaka i dimovodne cijevi možete očistiti i četkom.
Može podnijeti različite zakrivljenosti, otklone i promjere dimnjaka i dimovodne cijevi.
Najlonske čekinje ne uništavaju niti oštećuju dimnjak ili dimovodnu cijev
Možete ga koristiti i u dimnjacima od nehrđajućeg čelika i u dimnjacima od opeke.
Rotirajuća četka se lako pričvršćuje na bušilicu
Rotacijska četka radi spajanjem šipke na bilo koju električnu bušilicu.
| Tip | Komplet za čišćenje, Četka |
|---|---|
| Duljina | 3 m |
| Promjer | Od 100 mm do 450 mm |
| Stezni sustav | TURBO Premium PRO |
| Určenie | Univerzálne, Decht, Sadze |
| Proizvođač | Turbo Premium Anaconda |
| Šírka | 2,3cm |
| Proizvodna tvrtka | Taizhou Sunnily New Energy Technology Co., Ltd |
|---|---|
| Adresa | Čína NO.660 QIUTAO ROAD,HANGZHOU,ZHEJIANG PROVINCE HANGZHOU 310016 |
| E-pošta | sales@sunnily.com |
| Predstavnik proizvođača za EU | VAT SPEED SL |
| Obraćanje predstavnika EU | Španielsko Calle Antonio Salvador N99.1 Madrid 28026 |
| E-pošta predstavnika EU-a | services@vatspeed-eu.com |











