NOLA 586 plazma fleksibilni USB upaljač
13 bodova u sustav vjernosti
NOLA 586 plazma fleksibilni USB upaljač
Ovaj plazma upaljač bit će izvrstan pomagač ne samo u kući, već i u vrtu i na putu. Za paljenje koristi električni luk, umjesto tradicionalnog plina. Pogodan je za paljenje peći, kamina, roštilja, svijeća, plinskih štednjaka, cigareta itd. Otporan je na vjetar i hladnoću. Ima integrirani MicroUSB priključak koji se koristi za punjenje upaljača.
Potpuno napunjen upaljač može se koristiti otprilike 60 puta. Paket uključuje USB kabel za punjenje.
Parametri
| Baterija | 220 mAh, 3,7 V, Punjenje cca. 1,5 - 2 sata |
|---|---|
| Dubina | 2 cm |
| Sadržaj paketa | Upaljač + USB kabel |
| Proizvođač | Nola |
| Výška | 22cm |
| Šírka | 2,5cm |
| Proizvodna tvrtka | Severochema, družstvo pre chemickú výrobu |
|---|---|
| Adresa | Vilová 333/2, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec |
| E-pošta | obchod@severochema.cz |












