Elektrická lampa Mosquito Killer na chytanie hmyzu
15 bodov do vernostného systému
Cena
15,90 € s DPH
Pôvodná cena
24,50 € s DPH
Ušetríte
35 % (8,60 €)
Kód produktu
mwd-g1f
EAN
630606949948
Elektrická lampa Mosquito Killer na chytanie hmyzu
Popis
Radi spíte s otvoreným oknom, ale vadí vám hmyz? Máme tu pre vás moderné riešenie v podobe tohto elektrického lapača hmyzu.
Lapač využíva 1x UV žiarovku, ktorá priláka hmyz do elektricky nabitej mriežky. Prilákaný hmyz zasiahne elektrický prúd - potom je potreba ho vyklepať. Pokojný a ničím nerušený spánok si teraz bez obáv užijete kedykoľvek.
Možnosť nabitia priamo do siete
Použitie 20 a 50m2
Parametre a špecifikácia
| Farba: | čierna |
| Materiál: | plast |
| Veľkosť | 11,1x11,1x25cm |
| Váha | 600g |
| Zdroj: | 110-240V |
| Kapacita batérie: | nieje |
Balenie:
- lampa
- prívodný eu kábel
| Výrobná spoločnosť | Chaozhou Tongheng Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Čína Ruixiang Street(M.Section),Huayuan Development Area,Xiangqiao District,Chaozhou,Guangdong Chaozhou 363500 |
| inquiry@kinscoter.com | |
| Zástupca výrobcu v EÚ | Apex CE Specialists GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ | Nemecko Grafenberger Allee 277, 40237 Düsseldorf, DE Düsseldorf 40237 |
| E-mail zástupca v EÚ | info@apex-ce.com |












