85 bodov do vernostného systému
Cena
85 € s DPH
Pôvodná cena
94,50 € s DPH
Ušetríte
10 % (9,50 €)
Kód produktu
CABCLOCK31-BLACK-50
EAN
0633710690225
Dizajnové nástenné hodiny Clean
Krásne dizajnové hodiny Retro vhodné či už do kaviarní alebo domácnosti, dodajú interiéru osobitý nádych a výnimočnosť. Luxusný vzhľad dodá interiéru nezameniteľný štýl.
Okrúhle hodiny s obručov bez ciferníka na stenu.
Napájanie: batéria (nieje súčasťou balenia)
| Rozmery: | 50cm |
|---|---|
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
Parametre
| Farba |
|
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Priemer | 50cm |
| Rozmery | 50cm |
| Ciferník | Nieje |
| Strojček | Elektrický - tichý |
| Výrobná spoločnosť | Fuzhou Ponerine Global Trade Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Unit 27#106, Fulufang No. 3, Gongmao Road, Shangjie Town, Minhou County, Fuzhou City, Fujian Province, China |
| pomerineglb@gmail.com | |
| Zástupca výrobcu v EÚ | EC REP SERVICES SL |
| Adresa zástupcu v EÚ | Spain Madrid CALLE GRAN VIA 49, 7 DCH. MADRID 28013 SPAIN 28013 |
| E-mail zástupca v EÚ | ECREPSERVICE@HOTMAIL.COM |









