Ventilator za kamin s 4 lopatice - Basic 614S
Ventilator za kamin ECOFAN s 4 lopatice - Basic - TURBO VENTILATOR
Stanje proizvoda - NOVO
Ekološki ventilator za kamine, peći, štednjake i kaminske peći . Proizvodi vlastitu električnu energiju za svoj rad. Maksimalni temperaturni raspon: 85° C - 350° C, 300m3/h
Ventilator s 1 propelerom visine 16 cm i bazom u obliku slova I.
Ventilator je izvrstan dodatak svakoj peći koja ima glatku i ravnu površinu, kao što su peći na drva, peći na ugljen, plinske peći i slično.
Ventilator je potrebno postaviti samo na ravnu i glatku površinu, idealno blizu ruba peći.
Prednosti ventilatora za kamin
- Povećana učinkovitost: Topli zrak cirkulira izravno u dnevnom boravku brže od većine topline koja se diže direktno do stropa, povećavajući učinkovitost grijanja vaše peći.
- Ušteda goriva: Testovi provedeni u suradnji s vodećim kanadskim sveučilištem pokazali su da korištenje ventilatora rezultira uštedom goriva do 18%.
- Funkcija "Bez muke": Ventilator peći se automatski pokreće i prilagođava brzinu temperaturi peći . Kada se peć zagrije, ventilator peći radi brže kako bi u prostoriju uveo topli zrak. Kada se peć ohladi, ventilator se automatski isključuje (bimetalna traka na dnu ventilatora).
- Troškovi rada: Koristeći toplinu iz peći, kamina ili štednjaka, ventilator peći je najekonomičniji način za učinkovitu cirkulaciju toplog zraka po prostoriji. Nisu potrebne žice, utikači ili baterije.
- Jedinstveni dizajn lopatica - siguran i učinkovit: Jedinstveni ventilator dizajniran je za široki presjek blagog kretanja toplog zraka kako bi se izbjegao neugodan propuh.
Ventilator za kamin i njegove prednosti
- Samo ga stavite na peć i ventilator će početi cirkulirati vrući zrak u vašu sobu čim se peć zagrije.
- Smanjite račun za grijanje - Zagrijte svoju sobu do 41% brže i uštedite do 18% na troškovima goriva
- Poboljšani model - Visokoučinkovit, ultra tihi model koji vaš kamin čini još učinkovitijim
- Samoregulacija - Nakon postizanja temperature od 85°C, propeler se počinje samostalno okretati i topli zrak se dovodi u prostoriju.
- Bezvremenski dizajn - izrađen od eloksiranog aluminija
Pakiranje:
1 x ekološki ventilator 4 ECOFAN lopatice - trokutaste
1 x upute za uporabu
| Težina | 0,65 kg |
|---|---|
| Visina | 21 cm |
| Širina | 22 cm |
| Težina isporučene robe | 1,3 kg |
| Duljina lopatica ventilatora | 16 cm |
| RPM (okretaji u minuti) | 720 |
| Maksimalni protok zraka u minuti | 300 m/sat, 5,06 m/minuta |
| Radna temperatura ventilatora | 85-350°C |
| Broj lopatica | 4 kom |
Martuška Marta Potvrđena recenzija
nahradné diely dostupné
Rado Rado Potvrđena recenzija
kvalita
rychle doručenie
Peťa NZ Potvrđena recenzija
rýchlosť dodania
kvalita
Vladimír 123 Potvrđena recenzija
- veľmi šikovná vec
- zapína sa mne osobne už pri 50 C
- nehučí
| Proizvodna tvrtka | Shenzhen Voda Tech Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa | Čína Huadong Building D, Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province Shenzhen City 518126 |
| E-pošta | voda@vodatek.com |
| Predstavnik proizvođača za EU | EC REP SERVICES SL |
| Obraćanje predstavnika EU | Španielsko Calle Gran Via 49, 7 Dch. Madrid 28013 Spain Madrid 28013 |
| E-pošta predstavnika EU-a | ecrepservice@hotmail.com |














